Podejmij Wyzwanie na Odchudzanie!

wlc3

No i stało się – mamy już prawie lato. Na zewnątrz skwar, w głowach kłębią się myśli o wakacjach… Właśnie tutaj pojawia się problem. „Przytyłam, czuję się nieatrakcyjnie, jak ja pokażę się na plaży?!” – takie głosy przeważają niestety w Waszych mailach. Niestety wielu z nas folguje sobie całą zimę, wiosną czeka na cud, a później zastanawia się, co zrobić, żeby szybko pozbyć się tłuszczyku, a latem pięknie wyglądać. Dzisiaj daję Wam niepowtarzalną okazję poznania przyjemnego sposobu nie tylko na osiągnięcie, ale przede wszystkim na utrzymanie upragnionej wagi.

Nie mów, że nie potrafisz! Nie mów, że już niejednokrotnie próbowałeś i zawsze finał był taki sam: efekt jo-jo. Zaufaj sprawdzonym i fachowym metodom. Skorzystaj z pomocy osób, którym się udało. Pomożemy Ci na nowo uwierzyć w siebie. Gotowy na zmiany?

Uda Ci się to dzięki:

 • Wsparciu ze strony osobistego trenera,
 • Wiedzy na temat zdrowego żywienia, dzięki której dasz radę utrzymać długotrwałą kontrolę nad swoją wagą,
 • Okazjom do spotkań z osobami, które myślą tak jak Ty,
 • Inspiracji, by w przyjemnej atmosferze osiągać pozytywne dla zdrowia efekty.

Wyzwanie na Odchudzanie to 12-tygodniowy kurs, który pozwoli Ci pozbyć się „nadbagażu” w postaci zbędnych kilogramów, a także zyskać wiedzę i pewność siebie. Nie zwlekaj! Nie odkładaj na potem! Zacznij działać, a będziesz zachwycony z efektów. Gwarantuję, że szybko zapytasz samego siebie: „Dlaczego dopiero teraz?!”

wlc3

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • odżywiać się prawidłowo,
 • schudnąć,
 • kontrolować swoją wagę.

Wyzwanie na Odchudzanie – podejmij je już dziś! Nie czekaj z założonymi rękami!

Większość z nas niestety żyje tak:

 • mało ruchu,
 • nieprawidłowe odżywianie,
 • stres codzienny,
 • złe nawyki,
 • zanieczyszczone środowisko.

Najwyższy czas z tym skończyć! Uwierz mi: nie ma lepszego sposobu niż zacząć natychmiast.

Działaj, walcz! Do wygrania masz nowy, wspaniały wygląd, doskonałe samopoczucie, zachwycone spojrzenia płci przeciwnej… Mam wymieniać dalej?

 wlc1

To naprawdę działa!

Czy Ty także próbowałeś schudnąć, ale gdzieś po drodze zabrakło Ci motywacji? Jest ona największym wyzwaniem, związanym z kontrolowaniem wagi – bez niej trudno cokolwiek osiągnąć. Nasz kurs Wyzwanie na Odchudzanie to inspirujący i przyjemny sposób na osiągnięcie celu, jaki sobie postawisz. Wystarczy, że przeznaczysz około 45 minut – godzinę tygodniowo wieczorem, by w zaciszu własnego domu włączyć komputer i spędzić czas w miłym towarzystwie. To naprawdę niewiele w porównaniu do tego, ile możesz zyskać!

Gwarantuję, że przedstawię Ci wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym osiągniesz tak długo oczekiwany SUKCES. Po ukończeniu kursu otrzymasz od Portalu Wellness specjalny certyfikat.

wlc2

Jak wyglądają spotkania?

Webinar organizujemy co tydzień – w każdą środę o godzinie 20:00. Dowiesz się z niego wszystkiego, co przyda Ci się, by schudnąć z powodzeniem. Udzielamy wyczerpujących informacji na wiodący w danym tygodniu temat. Otrzymujesz ponadto cenne rady od trenera, który sam z wielkim sukcesem  przeszedł przez proces utraty wagi. Naszą rolą jest wspieranie i motywowanie uczestników. U nas nikt nie jest pozostawiany sam sobie. Możesz zwrócić się z każdym problemem, pytaniem czy rozterką – zawsze zostaniesz wysłuchany.

Twój sukces!

W kursie Wyzwanie na Odchudzanie wzięły już udział miliony osób na całym świecie. Ten kurs zmienił całkowicie ich życie! Udało im się pokonać wiele problemów, a pozytywne skutki odczuwają do dziś.

Do startu… gotowi… START!

Czy chcesz poznać historie osób, które podjęły wyzwanie, a teraz inspirują innych swoją historią sukcesu? Śledź koniecznie nasz Portal Wellness! Już za 3 dni uchylimy rąbka tajemnicy!

Pragniemy dostosować profil zajęć do indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy, dlatego prosimy o wypełnienie form1

Dodaj komentarz

CommentLuv badge