O NAS

Dzięki portalowi Wellness nasi klienci wygodnie w zaciszu domowym mogą korzystać z naszej oferty. Zajmujemy się przede wszystkim redukcją wagi. Każda osoba, która do nas się zgłosi, otrzymuje indywidualny program. Zastosowane rozwiązania są proste w stosowaniu i polegają na połączeniu tradycyjnych posiłków z suplementacją. Cały proces kontrolujemy. Klienci nie są pozostawiani sami sobie. Mogą skorzystać także z opieki Wirtualnego Trenera Fitness, który zadba o kondycję ich ciał.

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie, zatrudnia profesjonalistów, którzy znają się na zdrowym stylu życia. Jeśli poszukujesz rozwiązania swojego problemu z nadwagą, to dobrze trafiłaś. My wiemy, jak Ci pomóc.

MIROSŁAWA DOMINOWSKA

Znalazłam swoje miejsce w życiu!

Zajmuje się tym, co mnie inspiruje w pracy. Jestem konsultantem Wellness. Pracuję w Wellness House w Anglii. Moja praca skupia się na rozwiązywaniu problemów osób z nadwagą. Wprowadzam pozytywne zmiany w nawykach żywieniowych ludzi. Zachęcam ich do zdrowego i aktywnego stylu życia. Aby móc się pochwalić dobrym samopoczuciem i świetna kondycja organizmu, trzeba:

  1. właściwie się odżywiać,

  2. regularnie ćwiczyć,

  3. odpoczywać.

Te trzy punkty są wyznacznikami w mojej pracy. To o nich rozmawiam z moimi klientami. Jeśli chcesz nim zostać i skorzystać z mojego doświadczenia, zapraszam Cię do naszego Portalu Wellness.

PAMIĘTAJ, ŻE ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO!!!